Elein Wilhelm

Wygląd

Bardzo wysoka dziewczyna o długich, jasnych włosach, które zwykle spina opaską. Ma symetryczną, przyjemną twarz oraz jaskrawo zielone oczy. Często jest przyodziana w ciężką, lśniącą zbroję, co w połączeniu jej wzrostem wywiera onieśmielające wrażenie. Z tego powodu często jest brana za mężczyznę.

Zarys

Potomkini słynnego Wilhelma Wielkiego. Mimo szlacheckiego pochodzenia zamiast damskich obowiązków od zawsze preferowała męskie zajęcia takie jak jazda konno, albo szermierka. Po śmierci Edwarda Wilhelma została nieoficjalną głową rodu Wilhelm. Była bardzo mocno przywiązana do swojego ojca, który od małego wychowywał ją po męsku. Z tego powodu nie potrafi się pogodzić z jego tragiczną śmiercią i za wszelką cenę usiłuje dopaść jego mordercę, Czarnego Rycerza. Charakteryzuje ją dość proste i rubaszne poczucie humoru i trzeźwe myślenie.

Rodzina

Ojciec – Edward Wilhelm.
Matka – Raija Wilhelm.
Wujek – Percival Wilhelm.

Historia

Tom 1 – Rozdział 1 Klątwa

Poniższy zapis może zawierać kluczowe elementy fabuły. Aby zobaczyć zawartość naciśnij na zasłonięty tekst.
Elein ma obsesję na punkcie mordercy swojego ojca – Czarnym Rycerzu. Od dłuższego czasu usiłuję wpaść na jego trop, ale nie ma żadnych poszlak. Właśnie w tym momencie do Wilhelm przybywa Orion herbu Niedźwiedzia i wkrótce zaczyna natarczywie nachodzić posiadłość Wilhelmów. Dziewczyna długo ignoruje jego starania ponownie skupiając całą swoją uwagę na Czarnym Rycerzu. Wszystko zmieniło doniesienie jednego strażnika rodu Wilhelmów. Czarny Rycerz ponownie pojawił się w jej miasteczku. Widziano go przy bramie, kiedy gonił nikogo innego tylko Oriona herbu Niedźwiedzia w kierunku lasu.

Elein natychmiast organizuję wyprawę wojenną i rusza tropem Czarnego Rycerza. Na miejscu znajduje jednak jedynie poturbowanego Oriona, który mimo pogróżek, odmawia udzielenia informacji o mordercy Edwarda Wilhelma. Elein postanawia wysunąć mu pomocną dłoń. Kieruję mężczyznę do medyka rodu Wilhelm, zaś sama udaje się jego śladami w gęstwinę lasu. Po powrocie odbywa długą konwersację z Orionem herbu Niedźwiedzia, z której nasuwa się tylko jeden wniosek. Mężczyzna zataja prawdę. Elein postanawia jeszcze wnikliwiej obserwować Oriona. Dzięki działaniom jej szpiega przechwytuję list skierowany do Romulda herbu Niedźwiedzia i sama poznaję prawdę, w którą mimo wszystko nadal nie jest w stanie do końca uwierzyć.

Dodaj komentarz

avatar
2000
  Subskrybuj  
Powiadom o